TIR запчастини

Запчастини TIR для вантажних авто в Івано-Франківську

ТзОВ "ТРАК СОТА" пропонує вам широкий вибір автозапчастин для вантажних автомобілів. За тривалі роки роботи, наша компанія знайшла ту "золоту середину", яку так потребують власники вантажівок при підборі та пошуку запчастин. Навіть найвибагливішого клієнта здивують наші ціни на запчастини та строки їх доставлення. Регулярне технічне обслуговування, своєчасний ремонт і якісні запчастини для вантажної техніки служать гарантією надійної та безперебійної роботи. У зв'язку з цим особливо важливим є співробітництво з перевіреним постачальником комплектуючих, яке дозволить купувати необхідні запчастини й витратні матеріали в стислі терміни та за максимально доступними цінами.

ДОВІРТЕСЬ НАШИМ ФАХІВЦЯМ З ПІДБОРУ ЗАПЧАСТИН ДЛЯ ВАНТАЖІВОК

Шукаючи де купити запчастини для вантажівок, власники "залізних конячок" часто переглядають безліч варіантів, представлених на ринку. Завдяки тому, що ринок автомобілів досить великий, продаж запчастин для вантажних автомобілів давно поставлений на "широку ногу" і перестав бути проблемою. Безліч виробників та посередників, оригінальні та відверті підробки на ринку запчастин тільки заплутують потенційного покупця.

Ми знаємо усі нюанси та прекрасно бачимо як служать ті чи інші запчастини, адже на нашому сервісі ремонтуються сотні автомобілів щомісяця! Не ставайте "на граблі", довіртесь нашим фахівцям з підбору запчастин до вантажівок і ми обов'язково знайдемо ту, що потрібно саме вам!

Телефонуйте!
Дамо відповіді на усі запитання

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Підібрати запчастини

Вкажіть будь-ласка дані про автомобіль та потрібні запчастини і наш менеджер зв'яжеться з вами!

Підібрати

ТзОВ "ТРАК СОТА"

76008, Україна, 
м.Івано-Франківськ, 
вул. Юності 33

Головний офіс та магазин

 +38 (0342) 50-62-65

Бухгалтерія

+38 (096) 109-16-78

TIR запчастини

+38 (096) 476-91-92

TIR сервіс / ТАХО сервіс

+38 (097) 782-01-47

Гідравліка та Спецтехніка

+38 (096) 476-91-92