Тахограф Veeder-Root VR2400 (Код: vr2400)

Тахограф Veeder Root +2400 виробництва фірми Stoneridge Electronics, виконаний в корпусі формату магнітоли і може використовуватися в якості цифрового тахографа на вантажівках Mercedes, Man, Volvo, Iveco, Renault, DAF, Ford та інших.

Головний підрозділ фірми Stoneridge Electronics, що займається розробкою тахографів і супутнього устаткування, зокрема універсального програматора тахографів MKII, є популярним моделлю в Європі, розташоване в місті Данді, Шотландія. Виробництво тахографів Veeder Root серії VR 2400 розміщено на заводі Stoneridge Electronics, розташованому в місті Таллінн, Естонія.

VR +2400 являє собою проміжний варіант між цифровим тахографом і аналоговим, так як в ній задіяні електронні схеми управління, але носієм інформації залишається лист тахограми.

Тахограф VR-2 400 працює зі стандартними тахограммой, відповідність типів яких наведено в паспорті тахографа і на самих тахограммой.

VR-2400 відрізняється однією дуже важливою рисою - можливість роботи з різноманітними типами імпульсних датчиків, у тому числі з шифрованими. На даний момент тільки ця модель тахографа має таку характеристику. Для інших моделей необхідна установка тільки сумісного з ними типу датчика.

Коробка з тахограмою, дисплей і деталі приладу електронно-механічно захищені від розтину під час руху і можуть бути розкриті (при установці і видаленні тахограм) тільки при повній зупинці транспортного засобу і включеному запалюванні.

Верхній правий кут дисплея (одометр) вказує пробіг до 1/10 км семизначним числом. Реальний час відображено в нижньому правому куті дисплея чотирма цифрами (24-годинний варіант). Швидкість руху транспортного засобу відображається на дисплеї зліва.

Тахограф розроблений для використання двома водіями. Таким чином, суміжно з дисплеєм маються два регулювання, кожна з яких представляє собою кнопку Чергування Водія і три світлодіоди (СІДи), що відображають різні режими роботи. Ще три кнопки на тахографі розташовані під дисплеєм. Ліва кнопка перемикає режими, центральна кнопка включає додаткові функції, а права - кнопка викидача.

Тахограф вимірює і індукує місцевий час у форматі година: хвилина: секунда. Похибка вимірювання часу не повинна перевищувати ± 2 секунди за 24 години.

Тахограф Veeder Root випускається в різному виконанні:

  • на 12 або 24 вольт
  • з екраном або без
  • для одного або двох водіїв
  • для різних діапазонів швидкостей (25 -125, 25 -140, 25 -160, 30 -180 км / год)

Технічні характеристики:

  • Діапазон вимірювання швидкості км / год: 25 -125, 25 -140, 25 -160, 30 -180
  • Тип діаграмного диска: 20792
  • Максимальний час реєстрації на діаграмному диску, днів: від 1 до 7
  • Кількість імпульсів на один оборот датчика: 8
  • Габарити, мм: 187,5 х 195 х 58