Встановлення тахографів

Офіційний дилер "СВІТАХО"

Встановлення тахографів в Івано-Франківську

Згідно із законами України з 01.06.2015 наявність тахографів є обов'язковим для колісних транспортних засобів, що перевозять вантажі з повною масою від 3,5 до 12 тонн. Компанія "ТРАК СОТА" є ліцензованою компанією, яка має право встановлювати тахографи. Остерігайтесь некваліфікованих послуг !

 

Чому установка тахографа повинна проводитися тільки кваліфікованими фахівцями?

Тому що вони не допустять основних помилок, які найчастіше роблять новачки або ж гаражні «майстри». У чому ж полягає правильна установка тахографа в Івано-Франківську?:

  • встановлення тахографів виконують тільки спеціально навчені люди;
  • місце установки добре сплановано та обладнано;
  • установка тахографів в Україні повинна проводитися тільки за допомогою спеціалізованого обладнання — запобіжників, негорючої гофро-труби, гільзи й т.д.;
  • установка тахографа в Івано-Франківську і в усій Україні повинна проводитися з підключенням до датчика швидкості;
  • установка тахографів в Івано-Франківську здійснюється тільки сьогоднішнім числом, на що фірма повинна видати відповідний документ.

Ціна на установку тахографів в Івано-Франківську

Зараз щоб встановити тахограф в Івано-Франківську, потрібно мати певну чималу суму. Тому багато керівників підприємств або ж самі водії намагаються знайти умільців, які зможуть все зробити за порівняно невелику плату. Але "колхозна" робота у багатьох випадках може призвести навіть до загоряння проводки автомобіля. Тому на встановлення тахографів в Івано-Франківську чи іншому місті України не варто намагатися виграти гроші, програш може стати набагато значнішим.

Ще один момент, чому установка тахографа в Україні повинна проводитися професіоналами. Крім певного обладнання, яке використовується при установці, нерідко фахівцям потрібно і замінити деякі компоненти автомобіля. Наприклад, якщо машина обладнана аналоговим сигналом швидкості й механічним спідометром, то імпульсний датчик швидкості вимагає заміни. Також щоб в таке авто встановити тахограф у Франківську потрібно буде і додаткові кабелі для передачі сигналу, і перехідники для врізки датчика. Тому, щоб встановити тахограф так важливо знайти фірму, яка зробить роботу якісно і надійно. 

Наша компанія "ТРАК СОТА" - саме той вибір, який підійде кожному. Справність тахографів строго контролюється. Жодна вантажівка не виїде в рейс, поки тахограф ретельно не перевіриться на підприємстві. Протокол про справність водій повинен возити з собою і, в разі потреби, надавати співробітниками патрульної служби.

Телефонуйте!
Дамо відповіді на усі запитання

Можливо буде корисним для вас

Навчання водіів

НАВЧАННЯ ВОДІЇВ

Курс проводиться з використанням навчальних стендів, обладнання і карток до тахографів на базі Світахо

Детальніше
Відкриті вакансії в ТРАК СОТА

ВІДКРИТІ ВАКАНСІЇ

Ми завжди раді новим друзям у команді. На СТО потрібні фахівці різного профілю. 

Детальніше

ТзОВ "ТРАК СОТА"

76008, Україна, 
м.Івано-Франківськ, 
вул. Юності 33

Головний офіс та магазин

 +38 (0342) 50-62-65

Бухгалтерія

+38 (096) 109-16-78

TIR запчастини

+38 (096) 476-91-92

TIR сервіс / ТАХО сервіс

+38 (097) 782-01-47

Гідравліка та Спецтехніка

+38 (096) 476-91-92