Сервісне обслуговування тахографів в Івано-Франківську

Цифрові тахографи не підлягають ремонту. У разі поломки цифрового тахографа, необхідна заміна на новий пристрій. Ціна за ремонт тахографа залежить від рівня деформації деталей, необхідних для заміни. Компанія "ТРАК СОТА" пропонує запасні частини для ремонту тахографів. У випадку, якщо ремонт електронно-механічного пристрою неможливий - необхідно встановити цифровий тахограф, який має точні показники при запису даних.

Тахограф є контрольним пристроєм, який монтується на механічний транспортний засіб та має складну електронно-механічну структуру. Сервісне обслуговування та ремонт тахографів здійснюється тільки в сертифікованих сервісних центрах на спецобладнанні і спеціально навченим персоналом.

Наша компанія оснащена професійним обладнанням для ремонту контрольних пристроїв і калібрування тахографів. Завдяки високій кваліфікації майстрів можлива установка тахографів, перевірка, технічне обслуговування та ремонт пристроїв, які контролюють дотримання водіями автотранспорту режиму.

Компанія «ТРАК СОТА» пропонує ремонт тахографів, калібрування контрольних пристроїв і технічне обслуговування тахографів на вітчизняних та іноземних автобусах і вантажівках. Так само ми займаємось постачанням запасних частин і витратних матеріалів для ремонту тахографів: одометри для тахографів, годинниковий механізм контрольного пристрою, привід стрілки швидкості тахографа, електропривод одометра, електронні плати, окремі деталі кінематичного механізму тахографів і т.д. Послуги, що надаються нашим сервісним центром:

  • встановлення тахографу та настройка контрольного пристрою;
  • заміна аналогових тахографів на цифрові контрольні пристрої;
  • калібрування пристроїв і тарировка тахографів;
  • діагностика цифрових тахографів; зчитування інформації з карт водіїв і зберігання даних з цифрових тахографів;
  • розшифровка діаграмних дисків;
  • періодична перевірка (калібрування тахографа).

Перед ремонтом контрольного пристрою необхідно провести діагностику тахографа. Діагностика безкоштовно, у разі подальшого ремонту в сервісному центрі «ТРАК СОТА». Цифрові тахографи практично не підлягають ремонту, так як їх заборонено розкривати. Тільки у деяких моделей цифрових пристроїв дозволяється заміна принтера або акумулятора. Заміна принтера може проводитися без участі фахівця сервісу, самостійно. Замінити акумулятор можна тільки в сертифікованому сервісі.

У разі заміни колеса на автомобілі необхідно звернутися в сервісний центр для поновлення даних в тахографі. Це пов'язано з тим, що навіть у гуми однакової розмірності, різна окружність колеса. В даному випадку коригується коефіцієнт, який розраховує швидкість і пробіг транспортного засобу. Цифровий тахограф містить загальну інформацію про транспортному засобі, на якому встановлений тахограф, куди входить і державний реєстраційний знак. При заміні реєстраційного знака, згідно ЄУТР, необхідно оновити дані в цифровому пристрої. Після цього тахограф повинен пройти калібрування в сервісі.

Гарантійне і післягарантійне обслуговування, своєчасна перевірка тахографів повинна проводитися не рідше одного разу на два роки. В результаті перевірки тахографа сервіс підтверджує його придатність чи непридатність для подальшого використання і застосування контрольного пристрою. Якщо тахограф придатний до подальшого використання, фахівці нашої компанії виконають перенастроювання коефіцієнта тахографа, зміну настановнчої таблички і видачу свідоцтва державного зразка відповідно до вимог.

Наша компанія отримала ліцензію державного агентства з технічного регулювання і метрології на здійснення діяльності по ремонту автомобільних електронних тахографів.

Телефонуйте!
Ми знаємо про тахографи все!