Сервіс тахографів

Офіційний дилер "СВІТАХО"

Сервісне обслуговування тахографів в Івано-Франківську

Цифрові тахографи не підлягають ремонту. У разі зламання цифрового тахографа, необхідна заміна на новий пристрій. Ціна за ремонт тахографа залежить від рівня деформації деталей, необхідних для заміни.

Компанія "ТРАК СОТА" пропонує запасні частини для ремонту тахографів. У випадку, якщо ремонт електронно-механічного пристрою неможливий — необхідно встановити цифровий тахограф, який має точні показники при запису даних.

Тахограф є контрольним пристроєм, який монтується на механічний транспортний засіб та має складну електронно-механічну структуру. Сервісне обслуговування та ремонт тахографів здійснюється тільки в сертифікованих сервісних центрах на спецобладнанні та спеціально навченим персоналом.

Наша компанія оснащена професійним обладнанням для ремонту контрольних пристроїв і калібрування тахографів. Завдяки високій кваліфікації майстрів можлива установка тахографів, перевірка, технічне обслуговування та ремонт пристроїв, які контролюють дотримання водіями автотранспорту режиму.

Компанія «ТРАК СОТА» пропонує ремонт тахографів, калібрування контрольних пристроїв і технічне обслуговування тахографів на вітчизняних та іноземних автобусах і вантажівках. Так само ми займаємось постачанням запасних частин і витратних матеріалів для ремонту тахографів: одометри для тахографів, годинниковий механізм контрольного пристрою, привід стрілки швидкості тахографа, електропривод одометра, електронні плати, окремі деталі кінематичного механізму тахографів і т.д. Послуги, що надаються нашим сервісним центром:

  • встановлення тахографу та настройка контрольного пристрою;
  • заміна аналогових тахографів на цифрові контрольні пристрої;
  • калібрування пристроїв і тарировка тахографів;
  • діагностика цифрових тахографів; зчитування інформації з карт водіїв і зберігання даних з цифрових тахографів;
  • розшифровка діаграмних дисків;
  • періодична перевірка (калібрування тахографа).

Перед ремонтом контрольного пристрою необхідно провести діагностику тахографа. Діагностика безплатно, у разі подальшого ремонту в сервісному центрі «ТРАК СОТА». Цифрові тахографи практично не підлягають ремонту, тому, що їх заборонено розкривати. Тільки у деяких моделей цифрових пристроїв дозволяється заміна принтера або акумулятора. Заміна принтера може проводитися без участі фахівця сервісу, самостійно. Замінити акумулятор можна тільки в сертифікованому сервісі.

У разі заміни колеса на автомобілі необхідно звернутися в сервісний центр для поновлення даних в тахографі. Це пов'язано з тим, що навіть у гуми однакової розмірності, різна окружність колеса. В такому випадку коригується коефіцієнт, який розраховує швидкість і пробіг транспортного засобу. Цифровий тахограф містить загальну інформацію про транспортний засіб, на якому встановлений тахограф, куди входить і державний реєстраційний знак. При заміні реєстраційного знака, згідно ЄУТР, необхідно оновити дані в цифровому пристрої. Після цього тахограф повинен пройти калібрування в сервісі.

Гарантійне і післягарантійне обслуговування, своєчасна перевірка тахографів повинна проводитися не рідше одного разу на два роки. В результаті перевірки тахографа сервіс підтверджує його придатність чи непридатність для подальшого використання і застосування контрольного пристрою. Якщо тахограф придатний до подальшого використання, фахівці нашої компанії виконають перенастроювання коефіцієнта тахографа, зміну настановної таблички та видачу свідоцтва державного зразка відповідно до вимог.

Наша компанія отримала ліцензію державного агентства з технічного регулювання і метрології на здійснення діяльності по ремонту автомобільних електронних тахографів.

Телефонуйте!
Дамо відповіді на усі запитання

Можливо буде корисним для вас

Навчання водіів

НАВЧАННЯ ВОДІЇВ

Курс проводиться з використанням навчальних стендів, обладнання і карток до тахографів на базі Світахо

Детальніше
Відкриті вакансії в ТРАК СОТА

ВІДКРИТІ ВАКАНСІЇ

Ми завжди раді новим друзям у команді. На СТО потрібні фахівці різного профілю. 

Детальніше

ТзОВ "ТРАК СОТА"

76008, Україна, 
м.Івано-Франківськ, 
вул. Юності 33

Головний офіс та магазин

 +38 (0342) 50-62-65

Бухгалтерія

+38 (096) 109-16-78

TIR запчастини

+38 (096) 476-91-92

TIR сервіс / ТАХО сервіс

+38 (097) 782-01-47

Гідравліка та Спецтехніка

+38 (096) 476-91-92