Токарні роботи

Токарні роботи для вантажних автомобілів

Професійно виконані токарні роботи по металу забезпечують якісний результат проекту будь-якого ступеня складності - від типового замовлення до створення металевого виробу по кресленнях замовника. Токарні роботи на замовлення-необхідність, коли потрібне виготовлення певних виробів із заданими параметрами.

Для обробки циліндричних, торцевих, конічних поверхонь виробів застосовуються високоточне обладнання, яке обслуговується кваліфікованими працівниками нашої компанії. Пропоновані токарно-фрезерні роботи виконуються в строгій відповідності із завданням. 

Часом у процесі капітального ремонту автомобіля виникає необхідність у проведенні токарних робіт. Цей вид металообробки досить складний і вимагає від майстра високого професіоналізму. Тому далеко не кожне СТО може запропонувати послуги з проведення токарних робіт. Токарні роботи необхідні для виготовлення, ремонту або відновлення деталей вантажного автомобіля. Вони проводяться для реставрації осей, ремонту головок блоку циліндрів, розточування і гільзовка циліндрів, гальмівних барабанів або гальмівних дисків. Також на токарному верстаті можна виготовити необхідну для ремонту деталь, якої немає в наявності. До токарних робіт відносяться:

  • Виточування канавок і пазів.
  • Нарізування внутрішньої і зовнішньої різьби.
  • Обробка торців заготовок.
  • Розгортання отворів.
  • Зенкування і т.д.
  • Проточка гальмівних дисків і барабанів.

Ви можете заздалегідь узгодити час виконання замовлення, дізнатися ціни токарних робіт, отримати консультацію фахівця і його рекомендації щодо переліку заходів, які передбачають токарні та фрезерні роботи. Токарні роботи в Івано-Франківську пропонуються значним числом компаній і фірм, але саме у нас ви зможете отримати оптимальні умови замовлення, фіксовану вартість на послуги і при необхідності і терміновому виконанні замовлення.

Телефонуйте!
Дамо відповіді на усі запитання

Image

ТзОВ "ТРАК СОТА"

76008, Україна, 
м.Івано-Франківськ, 
вул. Юності 33

Головний офіс та магазин

 +38 (0342) 50-62-65

Бухгалтерія

+38 (096) 109-16-78

TIR запчастини

+38 (096) 476-91-92

TIR сервіс / ТАХО сервіс

+38 (097) 782-01-47

Гідравліка та Спецтехніка

+38 (096) 476-91-92