Ремонт обігрівачів

Установка та ремонт автономних обігрівачів Ebershpreher, Webasto

Як би це не було сумно, але будь-який автономний обігрівач Webasto і Eberspaecher коли небудь перестане виконувати свою пряму функцію прогріву і потребуватиме обслуговування або ремонту. Відбувається це з різних причин - одна з лідируючих за статистикою відмов є вплив зовнішніх чинників (волога, бруд, пісок, сіль, неякісне паливо і ін.) які безпосередньо впливають на працездатність обігрівача в цілому.

webasto1

На другому місці знаходиться відмову компонентів (деталей) автономного обігрівача через природний знос або прихований дефект закладений заводом виробником. Для відновлення нормальної роботи в нашій компанії спочатку проводять повноцінну діагностику обігрівача, результатом якої є виявлення причин несправності, після чого проводиться необхідний ремонт і обслуговування опалювачів Webasto та Eberspaecher.

Ми встановлюємо та ремонтуємо автономні опалювачі на автомобілях DAF, MERCEDES BENZ, RENAULT, TATA, IVECO, FORD, ISUZU, FAW, SCANIA, HYUNDAI, Palfinger, КАМАЗ, ГАЗ, МАЗ та інших.


Діагностика Webasto і Ebershpreher

Виробники сучасних автономних опалювачів Webasto та Eberspaecher безумовно розуміють, що опалювачі не можуть безвідмовно працювати роками і коли-небудь їх потрібно буде обслужити чи відремонтувати. Тому всі виробники не тільки випускають запасні частини для ремонту Webasto і Eberspaecher, а й закладають можливість їх діагностики сучасними способами за допомогою комп'ютерного діагностичного обладнання. Маючи в своєму арсеналі портативний комп'ютер, спеціальний адаптер і діагностичне програмне забезпечення, діагностик в нашій компанії здатний зчитати інформацію з обігрівача - дату виробництва, напрацювання в годиннику, коди помилок, поточні показники датчиків і стан виконавчих вузлів обігрівача і на підставі отриманої інформації і своєму багаторічному досвіді поставити діагноз опалювачу і розробити кошторис по відновленню несправного автономного обігрівача.

webasto4

Як ми проводимо ремонт автономних обігрівачів Ebershpreher і Webasto

Ремонт обігрівача, як правило, починається з підключення до опалювача діагностичного адаптера і виявлення ланцюгів, в яких найбільш вірогідні несправності. У ряді випадків, коли штатний діагностичний пристрій (який є не у всіх моделей опалювачів) чітко ідентифікував деталь, що вийшла з ладу, власнику немає необхідності здавати обігрівач в ремонт. Можна придбати у нас необхідні запчастини для обігрівача і замінити їх самому. При грамотному підході і наявності певної технічної підготовки, цей варіант дозволить заощадити і гроші і день-другий часу, тому що не доведеться знімати сам автономний обігрівач, везти його до нас і потім ставити назад на автомобіль.

На жаль, описаний вище спосіб ремонту автономних опалювачів не завжди вдається застосувати на практиці. Діагностика розпізнає ланцюг, в якій з'явилася помилка, але не завжди точно вказує на саму пошкоджену деталь. До того ж поломка може бути викликана виходом з ладу не однієї, а кількох деталей, що ускладнює процес пошуку несправності та ремонту обігрівача. Крім того сітки випарників, що забилися від накопиченого гару, згорілі контакти або відкладення продуктів згоряння можуть призвести до того, що в "мізках" автономного обігрівача запишуться помилки і пристрій перестане запускатись, вимагаючи негайного ремонту. Через це виходить, що діагностика вказує одну причину поломки, а не працює обігрівач зовсім за іншою. Врахувати всі ці тонкощі не володіючи серйозним досвідом по ремонту опалювачів досить складно.

Якими бувають автономні обігрівачі


webasto3


Збираючись встановити автономний обігрівач важливо знати, що вони діляться на:

  • повітряні - для опалення застосовується розігріте повітря
  • рідинні - обігрівачем служить тосол або антифріз з штатної системи охолодження

До речі, що стосується рідинних моделей, то їх ще називають опалювачі. Особливість останніх полягає в тому, що підігрівачі, роблячи теплим повітря в салоні, ще й прогрівають ваш двигун, готуючи його до запуску. Фахівці нашого центру завжди дадуть грамотну консультацію щодо вибору потрібної моделі обігрівача.

На відміну від звичайних салонних обігрівачів автономні:

  • Економно споживають пальне;
  • Мають низьке споживання струму;
  • Швидко нагрівають повітря в салоні;
  • Практично не шумлять;
  • Доволі прості в обслуговуванні.

Також ці автономні обігрівачі мають вбудовану систему діагностики, що забезпечує їх безпечне використання.

Переваги установки автономних обгірівачів

Додаткові переваги установки автономних обігрівачів Ebershpreher і Webasto

  • Можливість запуску опалювача не виходячи з дому використовуючи Ваш мобільний телефон, або з дистанційного пульта управління.
  • Підключення системи до штатного клімат-контролю.

Установка автономних опалювачів Eberspacher і Webasto вигідна також тому що вони, приєднуючись до паливного баку або системи електропостачання, проте працюють незалежно від двигуна. Наш сервіс забезпечить монтаж, подальше ТО і необхідний ремонт вашого обігрівача. Ми гарантуємо не тільки індивідуальний підхід, але і знижки нашим постійним клієнтам.

Телефонуйте!
Дамо відповіді на усі запитання

Image

ТзОВ "ТРАК СОТА"

76008, Україна, 
м.Івано-Франківськ, 
вул. Юності 33

Головний офіс та магазин

 +38 (0342) 50-62-65

Бухгалтерія

+38 (096) 109-16-78

TIR запчастини

+38 (096) 476-91-92

TIR сервіс / ТАХО сервіс

+38 (097) 782-01-47

Гідравліка та Спецтехніка

+38 (096) 476-91-92