Ремонт КПП

Ремонт КПП вантажних автомобілів в Івано-Франківську

Ремонт коробок передач вантажних автомобілів досить складний процес. Якісно і швидко здійснити його в гаражних умовах своїми силами, практично неможливо. Для ремонту коробки передачі вантажівки необхідний, перш за все гідравлічний прес (переважно 100-тонний), а також спеціальні знімачі і інструменти для зняття підшипників і шестерень.

Image

Більшість деталей вантажних коробок передач мають гарячу посадку. У таких випадках необхідні спеціальні нагрівальні печі. Нагрівання за допомогою відкритого полум'я газового пальника або паяльної лампи є, неприпустимим, оскільки призведе до зміни структури металу. Не менш важливим є прогрів металу до певної температури. Перегрів або недогрів також неприпустимі.

Важливим моментом ремонту кпп вантажівок є регулювання. У збірці кпп застосовуються різноманітні регулювальні шайби різної товщини. Більшість сучасних коробок передач мають конусні опорні підшипники, отже, повинен бути забезпечений певний натяг даних підшипників. "Перетяг" або "недотяг" підшипників призведе до швидкого виходу коробки передач з ладу

Ремонт автоматичних і механічних КПП

Усі роботи здійснюються досвідченими фахівцями із застосуванням новітнього обладнання та оригінальних запасних частин і витратних матеріалів. Перед початком всіх ремонтно-відновлювальних робіт здійснюється комплексна діагностика КПП. Первинна перевірка системи полягає в пробному запуску двигуна, контролі якості відгуку кожної передачі і пробної поїздки під навантаженнями і без них.

 • комп'ютерна діагностика
 • поточний і капітальний ремонт вантажних КПП
 • демонтаж і установка КПП
 • заміна масла

Фактори, що свідчать про несправності, при яких необхідний терміновий ремонт вантажних КПП:

 • Перешкоди під час перемикання передач. Як правило, це вказує на знос шестерні або поломку елементів управління механізмом.
 • Сліди масла на КПП. Тут проблема криється в зносі сальникового блоку, корпусу шарнірів і інший механіки КПП.
 • Шум під час їзди або в момент перемикання швидкості. У цьому випадку ремонт та діагностика вантажних КПП включає в себе перевірку синхронізаторів, шестерні системи і кількості масла. При необхідності зношені або пошкоджені деталі відновлюються або замінюються на нові.
 • Мимовільне вимикання передач в КПП. Досить часте явище, що зустрічається в КПП вантажних автомобілів. Викликано це тріщинами або зносом торців зубів за рахунок постійних навантажень на силовий агрегат.

Етапи ремонту вантажних КПП

 • Зняття коробки - демонтаж КПП з моторного відсіку виробляється в сервіс-центрі на оглядовій ямі, обладнаної сучасним технічним оснащенням.
 • Розбирання - для даного етапу ремонту вантажних КПП використовуються стенди, укомплектовані знімачами запресованих деталей та іншим інструментом.
 • Мийка - всі деталі ретельно чистяться від осаду масла і частинок бруду для подальшого візуального огляду кожної деталі окремо. На цьому етапі можуть бути виявлені інші дефекти, які не визначила первинна діагностика.
 • Заміна та збирання - на цьому етапі процесу ремонту КПП вантажівок визначається рівень зносу пошкоджених деталей. При необхідності, як правило, в разі множинних дефектів здійснюється повна заміна механічної частини КПП.
 • Монтаж - після ремонту вантажних КПП повністю перебрана коробка встановлюється в моторний відсік автомобіля з калібруванням і регулюванням лаштунки.

Завдяки багатому досвіду фахівців, новітньому ремонтному і діагностичному устаткуванні, наявності оригінальних запасних частин компанія ми здійснюємо ремонт і обслуговування вантажних КПП різних моделей якісно і в найкоротші терміни. Звертайтесь до професіоналів!

Image

ТзОВ "ТРАК СОТА"

76008, Україна, 
м.Івано-Франківськ, 
вул. Юності 33

Головний офіс та магазин

 +38 (0342) 50-62-65

Бухгалтерія

+38 (096) 109-16-78

TIR запчастини

+38 (096) 476-91-92

TIR сервіс / ТАХО сервіс

+38 (097) 782-01-47

Гідравліка та Спецтехніка

+38 (096) 476-91-92