Ремонт ходової

Ремонт ходової вантажних автомобілів в Івано-Франківську

Важка вантажна, дорожня та спеціальна техніка призначена для роботи в непростих умовах і з великими навантаженнями. Залежно від виконуваних завдань навантаження на колісну вісь можуть досягати десятків тонн. У таких умовах великого значення набуває здатність автомобіля плавно і м'яко пересуватися не тільки по шосе, але і по невпорядкованим дорогам, а для дорожньої техніки і всюдиходів, і по пересіченій місцевості

Ремонт ходової вантажних автомобілів

Телефонуйте!
Дамо відповіді на усі запитання

Підвіска вантажного автомобіля, його рульове управління при пересуванні з повним завантаженням піддаються величезним механічних впливів. Природно, що без своєчасного технічного обслуговування ходової частини успішна експлуатація вантажного автомобіля просто неможлива.

Які види ремонту ходової та підвіски ми виконуємо

"ТРАК СОТА" виконує ремонт ходової вантажівок і спецтехніки, ремонт підвіски вантажівок, дорожньої і будівельної техніки на власному СТО, що розташоване у м.Івано-Франківськ. Ми володіємо сучасним обладнанням, кваліфікованим персоналом та великим досвідом роботи на ринку послуг з ремонту важкої техніки, включаючи ремонт підвіски вантажного автомобіля та комерційної техніки. Наші техцентри обладнані новітніми діагностичними стендами і спеціальним оснащенням, рекомендованої до застосування провідними автовиробниками.

Працівники наших техцентрів в короткі терміни виконають ТО підвіски і ходової комунальної техніки, евакуаторів, автонавантажувачів інших видів спецтехніки. Звернувшись в нашу компаныю власники вантажних автомобілів, дорожньої і спеціальної техніки, евакуаторів, навантажувачів і т.п. отримають якісну консультацію по ремонту ходової частини. За бажанням замовника нашою компанією може бути виконана окремо або в ході комплексного ремонту автомобіля:

 • Діагностика ходової та підвіски транспорту;
 • Діагностика і ремонт ГУР;
 • Ремонт передньої підвіски;
 • Ремонт задньої підвіски;
 • Ремонт шкворнів
 • ТО підвіски і ходової комунальної техніки.

Вантажопідйомність сучасних вантажних автомобілів може в кілька разів перевищувати його споряджену масу. При цьому підвіска технічного засобу повинна забезпечувати не тільки безаварійне переміщення вантажу з однієї точки в іншу, але і плавність ходу автомобіля, комфортні умови для водія при всіх режимах завантаження. Не дивно, що ремонт ходової частини автомобіля, а також діагностика передньої і задньої підвіски є однією з найбільш затребуваних послуг у його власників.

Додаткове навантаження на ходову частину автомобіля накладає якість вітчизняних доріг. Ця проблема особливо актуальна для вантажного та спеціального транспорту, що працює на периферії. Поява биття рульового колеса, скреготу і стуку в амортизаторах має стати «тривожним дзвінком» для водія й приводом звернутися на станцію техобслуговування. Особливо небезпечні дефекти рульового управління, оскільки можуть привести до аварійних ситуацій.

Ремонт ходової вантажного автомобіля найчастіше потрібно для машин з великим пробігом, коли знос несучих і допоміжних вузлів підвіски досягає критичних показників. Тим не менш, ремонт підвіски комерційного транспорту може знадобитися навіть для большегрузов з відносно невеликим пробігом. Основна причина передчасного виходу з ладу елементів підвіски - це порушення умов експлуатації, перевантаження, погані дорожні умови, порушення рекомендованої виробником періодичності ТО. Своєчасне звернення в компанію "ТРАК СОТА" дозволить уникнути багатьох проблем з підвіскою Вашого автомобіля і гарантує його довгострокову і безаварійну експлуатацію.

Види ремонту ходової частини

 • Заміна і регулювання підшипників колісної маточини вантажівки
 •  Ремонт сальника маточини колеса
 •  Заміна та ремонт амортизаторів
 •  Розбирання та заміна ресор, напівресор і пневморесор
 •  Ремонт і регулювання балансира
 •  Діагностика, ремонт і заміна реактивних штанг
 •  Ремонт та заміна сайлентблоков і втулок амортизаторів
 •  Діагностика, ремонт, заміна ГУР (насоса)
 •  Заміна та ремонт стабілізаторів поперечної стійкості
 •  Діагностика, ремонт і заміна шкворнів
 •  Ремонт та заміна рульових наконечників
Image

ТзОВ "ТРАК СОТА"

76008, Україна, 
м.Івано-Франківськ, 
вул. Юності 33

Головний офіс та магазин

 +38 (0342) 50-62-65

Бухгалтерія

+38 (096) 109-16-78

TIR запчастини

+38 (096) 476-91-92

TIR сервіс / ТАХО сервіс

+38 (097) 782-01-47

Гідравліка та Спецтехніка

+38 (096) 476-91-92