Ремонт карданних валів

Ремонт, реставрація та калібрування карданних валів


Увага! Приймаємо карданні вали
тільки від вантажних автомобілів, автобусів та спецтехніки!

ТзОВ "ТРАК СОТА" надає професійні послуги з калібрування і ремонту карданних валів в Івано-Франківську. Співробітники підприємства - фахівці з багаторічним стажем, які пройшли спеціалізоване навчання у наших європейських партнерів. Завдяки застосуванню сучасного імпортного обладнання та оригінальних запасних частин ми гарантуємо виняткову якість усіх проведених робіт.

 

tir kardan1

Автомобілі представляють собою складну систему механізмів і вузлів. Для їх стабільного функціонування необхідно забезпечити повноцінну справність всіх елементів, в тому числі трансмісії. Її незамінним агрегатом є карданний вал. Він забезпечує передачу крутного моменту від коробки перемикання передач до переднього і заднього моста, тому від його стабільної роботи залежить правильна робота ходової частини, а також взаємодія всіх систем автомобіля. В першу чергу власнику транспортного засобу необхідно подбати про якісну калібровку карданного валу. Ліквідація дисбалансу потрібна не тільки після зняття агрегату, вона може знадобитися і з іншого приводу: наприклад, при відриві пластини з одного боку. Ремонт карданних валів - це досить складний технологічний процес, довіряти виконання якого можна виключно досвідченим фахівцям.

Чому потрібно ремонтувати кардан

Ремонт карданного валу - це необхідна операція, яка проводиться при виявленні стукотів і шумів під час перемикання передач або при наборі швидкості в певному діапазоні оборотів. Крім того, навіть нові вузли можуть видавати неправильні звуки і вібрації, якщо вони належним чином не збалансовані і не підігнані відповідно до конструктивних характеристик трансмісії конкретного автомобіля і умовам його експлуатації.

У разі виявлення несправностей будь-якого роду відразу ж звертайтеся до нас. Кваліфікований персонал центру усуне поломки карданного валу. Наші послуги дадуть можливість значно збільшити ресурс експлуатації агрегату.
Співробітники проведуть повний комплекс робіт максимально оперативно і з урахуванням технічних вимог, що пред'являються до процесу. Фахівці відмінно розбираються в особливостях конструкції різних марок і моделей автомобілів, тому гарантують високу якість послуг, що надаються і надійність роботи кардана.

Крім того, до нас необхідно регулярно звертатися для підтримки агрегату в належному робочому стані. Своєчасне техобслуговування карданного валу, що включає діагностику на стенді і візуальний огляд, дозволить виявити неполадки на ранніх стадіях, запобігти подальшому зносу і більш серйозні поломки. Вібрація, яка супроводжується порушенням роботи кардана і хрестовини, може не тільки привести до нестабільної роботи ходової частини транспортного засобу, а й значно погіршити стан здоров'я водія і пасажирів в результаті негативного впливу на організм. На нашому СТО ремонт кардана буде проведений максимально оперативно і з мінімальними фінансовими витратами з вашого боку.

Ми проводимо ремонт та калібрування карданних валів будь-якої складності

Ми пропонуємо широкий спектр високоякісних послуг для власників легкових і вантажних автомобілів, а також комерційного транспорту. Компанія володіє високотехнологічною виробничою базою, яка оснащена сучасним обладнанням. Налаштування карданних валів здійснюється на професійних стендах, які дають можливість одночасної установки декількох елементів. Точність при цьому забезпечується до 10 г/мм.

Крім того, наша компанія пропонує послуги СТО для ваших вантажівок. Ми здійснюємо:

  • діагностику з використанням сучасних стендів;
  • монтаж і розбирання карданних передач;
  • усунення поломок будь-якого характеру;
  • заміну деталей;
  • змащування механізмів.

Також можливе збільшення довжини вала або заміна окремих комплектуючих.

Телефонуйте!
Дамо відповіді на усі запитання

Image

ТзОВ "ТРАК СОТА"

76008, Україна, 
м.Івано-Франківськ, 
вул. Юності 33

Головний офіс та магазин

 +38 (0342) 50-62-65

Бухгалтерія

+38 (096) 109-16-78

TIR запчастини

+38 (096) 476-91-92

TIR сервіс / ТАХО сервіс

+38 (097) 782-01-47

Гідравліка та Спецтехніка

+38 (096) 476-91-92