Ремонт електрики

Ремонт електрики вантажних автомобілів в Івано-Франківську

Електрична система сучасного вантажного автомобіля набагато складніша і функціональніша, ніж та що була відома ще 15-20 років тому. Вантажний автомобіль давно перестав бути тільки засобом доставки вантажу. Основна причина - високі вимоги, що пред'являються до рівня комфорту і безпеки вантажного транспорту.

Image

Електрична система вантажівки

Основні джерела електроживлення в вантажівці - це акумулятор і генератор. Вони перетворюють енергію, одержувану від двигуна під час руху автомобіля, а також від акумулятора в електричний імпульс. Ця енергія необхідна для роботи електричних і електронних систем і підсистем вантажного автомобіля.

Електричне обладнання вантажного автомобіля - це комплекс пристроїв і з'єднувальних кабелів, який забезпечує працездатність:

  • Системи пуску і запалювання,
  • Контрольно-вимірювальних приладів,
  • Освітлювальних приладів,
  • Системи подачі палива,
  • Системи очищення і обігріву вітрового скла,
  • Електронних систем: антиблокувальної і антипробуксовочної, а також системи блокування диференціала,
  • Систем опалення та кондиціонування,
  • На деяких моделях також системи супутникової навігації.

Безвідмовна робота всіх агрегатів і пристроїв вантажного автомобіля забезпечується тільки в разі справності його внутрішньої енергосистеми. У сучасному вантажному автомобілі кілька кілометрів проводів, зібраних в джгути. Для ремонту вантажного автомобіля, його електричної частини, варто звернутися в наш автосервіс, який має спеціальне діагностичне обладнання.

Причини несправності електрики

Несправності в електричній системі в ході експлуатації вантажного автомобіля виникають в основному через порушення з'єднання контактів через окислення, попадання бруду, води, зносу контактних проводів. Найчастіше вихід з ладу одного елемента електроустаткування вантажного автомобіля призводить до припинення його експлуатації до усунення виниклої несправності (освітлення, «поворотники» і габарити, гідро- або електропідсилювач керма, гальмівна система, очищення лобового скла).

Перед ремонтом вантажного автомобіля, в тому числі його електричної системи, необхідно визначити причину несправності. Наші фахівці з радістю допоможуть вам, звертайтесь!

ТзОВ "ТРАК СОТА"

76008, Україна, 
м.Івано-Франківськ, 
вул. Юності 33

Головний офіс та магазин

 +38 (0342) 50-62-65

Бухгалтерія

+38 (096) 109-16-78

TIR запчастини

+38 (096) 476-91-92

TIR сервіс / ТАХО сервіс

+38 (097) 782-01-47

Гідравліка та Спецтехніка

+38 (096) 476-91-92