Ремонт дисків

Ремонт дисків вантажних автомобілів в Івано-Франківську

Унікальна і єдина послуга в Івано-Франківську — правка та ремонт дисків вантажних автомобілів. Якщо розпочати її шукати в стаціонарних майстернях та звичайних шиномонтажах, то навряд чи це гарна ідея. У нас єдиний професійний, промисловий, а не саморобний станок для рівняння вантажних дисків в Івано-Франківську.

Правка та ремонт вантажних дисків в Івано-Франківську

Телефонуйте!
Дамо відповіді на усі запитання

Ремонт TIR дисків

Ремонт та правка дисків з гарантією

До ремонту вантажних дисків часто вдаються, якщо пошкоджено структуру металу. Наскільки часто – це вже переважно залежить не від власника автомобіля, а від стану доріг. Наша фірма надає широкий перелік послуг з шиномонтажу, ремонту дисків вантажних автомобілів, автобусів та спецтехніки. Головна мета нашої команди – надати високоякісне обслуговування, комфорт та гарантію на те, що ми повністю усунемо всі механічні пошкодження дисків. 

Рівняння дисків потрібна послуга?

Експлуатація несправних колісних дисків може призвести до плачевних для стану транспортного засобу наслідків. Не проведений вчасно порівняно недорогий дрібний ремонт цих складових автомобіля може призвести до виходу з експлуатації більш дорогих складових елементів транспортного засобу, таких як кермовий механізм, підвіски та шини.


Рівняння дисків грузових авто

У процесі виправлення дисків вантажних автомобілів та мікроавтобусів, а також проведення ремонтних робіт усувається осьове та радіальне зміщення диска, яке характерне при його пошкодженні внаслідок удару. Також важливо зробити усунення тріщин на поверхні диска. Штамповані диски реставруються за допомогою прокатки. У деяких випадках достатньо проведення кувалдо ремонтних робіт.

Балансування коліс є невіднятною частиною редагування дисків. Це одна з важливих частин технічного обслуговування автомобіля, оскільки завдяки їй вібрація машини під час руху, що негативно позначається на всій конструкції колісної техніки, зводиться до мінімуму. Це можливо завдяки правильному розподілу маси коліс щодо цента, досягнутого за допомогою балансування. Наш шиномонтаж проводить даний вид обслуговування за допомогою якісного спеціалізованого обладнання, завдяки чому автомобіль отримує найкраще і якісне обслуговування.

м. Івано-Франківськ,
вул. Автоливмашівська 5

ТзОВ "ТРАК СОТА"

76008, Україна, 
м.Івано-Франківськ, 
вул. Юності 33

Головний офіс та магазин

 +38 (0342) 50-62-65

Бухгалтерія

+38 (096) 109-16-78

TIR запчастини

+38 (096) 476-91-92

TIR сервіс / ТАХО сервіс

+38 (097) 782-01-47

Гідравліка та Спецтехніка

+38 (096) 476-91-92