Ремонт двигунів вантажних авто

Ремонт двигунів вантажівок в Івано-Франківську

Наш сервісний центр для вантажівок виконує якісний капітальний і поточний ремонт двигунів вантажних автомобілів вітчизняного і зарубіжного виробництва. Наші фахівці в стислі терміни проведуть весь комплекс діагностичних робіт і ремонт двигуна вантажівки.

Ремонт двигунів вантажівок в Івано-Франківську

Телефонуйте!
Дамо відповіді на усі запитання

Якщо вам необхідно відремонтувати двигун - сміливо звертайтеся до нас. Частковий, поточний і капітальний ремонт виконають кваліфіковані фахівці, що мають великий досвід роботи та сучасне обладнання для діагностики і ремонту.

І, звичайно ж, ремонт двигунів повинен здійснюватися тільки із застосуванням оригінальних запчастин і витратних матеріалів. Досконале знання двигунів, використання сучасних методів і технологій і якісних запчастин, дозволяють нам гарантувати довговічність відремонтованих двигунів. Ознайомитися докладніше з надаваними нами послугами, а також з актуальними цінами на них, ви можете у наших менеджерів.

Ремонт двигунів вантажних автомобілів технічно більш складний, ніж інші види ремонту. Несправності в роботі двигуна призводять до тривалих простоїв вантажного транспорту, знижуючи його рентабельність і безпеку експлуатації. З нашою допомогою ви значно збільшите термін експлуатації вашої техніки і економічну ефективність її використання.

Капітальний і поточний ремонт двигунів

Капітальний і поточний ремонт двигунів здійснюється відповідно до вимог заводу-виробника. Проводиться діагностика, розбирання та збирання двигуна, дефектовка і інші необхідні етапи роботи.

Капітальний ремонт двигунів вантажівок потрібно в тих випадках, коли двигун вичерпав свій ресурс через знос деталей або порушеннях правил його експлуатації. Капітальний ремонт проводиться після вимірювання тиску, витрати масла, компресії, ступеня зносу циліндра і колінчастого вала з подальшим підбором запчастин.

Капремонт двигунів вантажівок може включати в себе відновлювальний ремонт колінчастого вала, блоку циліндрів і ГБЦ, а також заміну або ремонт зношених деталей і вузлів. Найвразливіший вузол - паливний насос високого тиску, який відповідає за подачу палива до циліндрів. Все тому, що він являє собою досить складний пристрій, працює з високою інтенсивністю і один з перших відчуває на собі вплив неякісного палива. Те, що паливний насос не в порядку, стане помітно не тільки за характером ходу руху машини: як правило, збільшиться витрата палива, знизиться потужність двигуна. Проблеми в паливному насосі неминуче позначаються на стані всього двигуна, приводячи до його збільшеному зносу. Щоб не допустити зниження ресурсу найважливішого агрегату вантажівки, потрібно прагнути якомога раніше проводити його ремонт і регулювання.

Як відбувається ремонт двигуна

 • демонтаж, розбирання і миття деталей
 • вимір величин зносу
 • діагностика на наявність зносу, биття і задирів
 • перевірка геометрії циліндрів (еліпс, конусність)
 • вимір діаметра циліндрів (поздовжньої, поперечної площини)
 • вимір зазорів в парах тертя (розподільчий вал, клапана, направляючі втулки і т.д.)
 • перевірка наявності тріщин корпусних деталей
 • розточування блоку циліндрів
 • відновлення площадки коленвалу
 • чистка масляних каналів
 • ремонт коленвалу
 • позбавлення від тріщин з наступним шліфуванням площі
 • заміна направляючих втулок клапанів
 • ремонт напрямних фасок і втулок сідел
 • заміна клапанів
 • заміна сальників клапанів
 • заміна розподільчого вала, рокерів, компенсаторів (при необхідності)
 • очищення всіх каналів і систем

В кінці ремонту здійснюється контроль натягу в з'єднаннях і контроль зазорів в парах тертя. Після ремонту двигуна затягує кріплення корпусних деталей і кришок, а також піддонів вантажного двигуна.

Періодично слід проводити вимір і відновлення компресії в циліндрах, а потім змінити масло в двигуні. Ці дозволить уникнути можливих неполадок в роботі двигуна, знизити шкідливі викиди в атмосферу. Працездатність двигуна після ремонту безпосередньо залежить від використаних запчастин і якості наданих послуг, тому ремонт двигунів слід проводити тільки в спеціалізованих сервісах.

Ми відремонтуємо двигун якісно, ​​з гарантією і в мінімальні терміни!

Image

ТзОВ "ТРАК СОТА"

76008, Україна, 
м.Івано-Франківськ, 
вул. Юності 33

Головний офіс та магазин

 +38 (0342) 50-62-65

Бухгалтерія

+38 (096) 109-16-78

TIR запчастини

+38 (096) 476-91-92

TIR сервіс / ТАХО сервіс

+38 (097) 782-01-47

Гідравліка та Спецтехніка

+38 (096) 476-91-92