Мийка двигуна в Івано-Франківську

Де помити мотор в Івано-Франківську?

Ну звичайно у нас!  На нашому сервісі ви можете замовити таку послугу, як мийка двигуна автомобіля. Не варто сподіватися на те, що їзда по калюжах допоможе очистити двигун знизу від бруду, в містах калюжі містять шкідливі реагенти. Краще скористатися послугами професіоналів і виконати мийку двигуна та днища авто в нашому спеціалізованому сервісі. Завдяки цьому ви продовжите термін експлуатації машини, збільшите міжсервісний інтервал і позбавите себе від дорогого ремонту.

Мийка двигуна автомобіля Івано-Франківськ

м. івано-Франківськ,
вул. Автоливмашівська 5

Телефонуйте!
Дамо відповіді на усі запитання

Чому необхідно мити двигун

Сучасні автомобілі укомплектовані надійними моторами, які контролюються бортовими комп'ютерами і численними датчиками. Незважаючи на це всі автовласники регулярно піднімають капот, щоб візуально оцінити стан силового агрегату, перевірити рівень рідин або долити омиваючу рідину. Якщо ви бачите товстий шар бруду і пилу, яким покритий мотор, то варто подумати про мийку двигуна авто, адже це позбавить від численних проблем. У чистого мотора є наступні переваги:

  • Поліпшується тепловіддача, не перегрівається і служить довше;
  • Візуально добре видно патьоки масла; низький ступінь пожежної небезпеки; високий рівень комфорту при обслуговуванні;
  • Чистий двигун залишає приємне враження, працює довше і надійніше;
  • Багато автомайстерні відмовляються обслуговувати силовий агрегат в сильно забрудненому стані.
Мийка мотора, двигуна Івано-Франківськ

Чому необхідно мити днище автомобіля

Кліматичні умови в більшості регіонів нашої країни такі, що автомобілістам доводиться експлуатувати транспорт в складних умовах. Особливо дістається машині пізньої осені та ранньою весною. У цей період випадає велика кількість опадів у вигляді мокрого снігу, часто спостерігається ожеледь і комунальні служби змушені користуватися спеціальними реагентами. В результаті на днище автомобіля налипає маса, що складається з бруду, льоду і агресивних хімічних речовин. Все це поступово тане, в результаті відбувається реакція металу з реагентами і прискорюється корозія. Вона не щадить днища ні вітчизняних недорогих автомобілів, ні респектабельних Майбахів.

Мийка мотора, двигуна Івано-Франківськ

ТзОВ "ТРАК СОТА"

76008, Україна, 
м.Івано-Франківськ, 
вул. Юності 33

Головний офіс та магазин

 +38 (0342) 50-62-65

Бухгалтерія

+38 (096) 109-16-78

TIR запчастини

+38 (096) 476-91-92

TIR сервіс / ТАХО сервіс

+38 (097) 782-01-47

Гідравліка та Спецтехніка

+38 (096) 476-91-92