Клепка накладок

Клепка накладок для вантажних автомобілів

В процесі роботи вантажного автомобіля величезне навантаження доводитися на гальмівну систему, в результаті чого гальмівні накладки стираються або просто виходять з ладу через перегрів, заклинювання або протікання масла. Якщо вчасно не провести ремонт і наклепку гальмівних колодок, буде зіпсований гальмівний барабан, або й зовсім автомобіль залишиться без гальм.

Клепка накладок для вантажних автомобілів

Телефонуйте!
Дамо відповіді на усі запитання

Цьому з легкістю можна запобігти, якщо стежити за товщиною гальмівної накладки і вчасно їх міняти. Наш автосервіс готовий вам допомогти в цьому і в разі необхідності, зробити наклепку накладок на гальмівні колодки. Звертаючись до нас, ви можете завжди бути впевнені, що ваш автотранспорт буде в порядку, а вам не доведеться витрачати надто багато коштів на його технічне обслуговування.

Чому зручно клепати накладки у нас?

Ви зможете відразу пригнати кілька вантажних автомобілів для наклепки гальмівних колодок, незалежно від їх марок. Наші майстри візьмуть в роботу всі з них, гарантуючи вам високу якість виконання всіх необхідних робіт. Крім того, ви можете звернутися до нас одночасно з декількох питань. Наприклад, якщо ви помітили несправність не тільки у гальмівних колодках, а й у двигуні або вантажному причепі. Ви зможете вирішити всі ці проблеми в одному місці, і вам не доведеться постійно транспортувати ваш вантажний автотранспорт з одного сервісу в інший, втрачаючи свій час і, безумовно, гроші. Навпаки, наше сто пропонує вам економити і час, і кошти, якщо вам необхідно провести наклепку накладок на гальмівні колодки. Наші адекватні ціни підійдуть багатьом, а працюють наші майстри не тільки якісно, ??але і оперативно.

Як ми проводимо клепку гальмівних накладок

  • Демонтаж гальмівної колодки (ви також можете самостійно зняти і привезти нам колодки)
  • Візуальний огляд, на предмет пошкоджень колодки.
  • Підбір необхідного пуансона і розклепка на стенді. (Дозволяє уникнути пошкодження колодки і її невиправдану заміну)
  • Очищення і шліфування контактної поверхні колодки на стенді. (Застосування стенда дозволяє уникнути появи канавок, викривлення і інших пошкоджень колодки).
  • Наклепка гальмівних накладок на стенді. (Дозволяє уникнути розколювання гальмівної накладки і повторне придбання нових).

Вибір на користь перевірених майстрів по наклепці

Наш сервіс - це ваша впевненість в тому, що ваш вантажівка прослужить вам довгий час. Маючи великий досвід в сфері ремонту вантажних автомобілів, ми готові працювати і зі складними випадками. Ви можете відразу звертатися до нас, якщо у вас виникли проблеми з гальмівними колодками, а ми визначимо, що сталося, чи потрібна наклепка накладок, або ж проблема зовсім в іншому. У будь-якому випадку наші фахівці запропонують вам вирішення проблеми, а значить, забезпечать повернення вашого вантажного автотранспорту до експлуатації в потрібні вам терміни. І при цьому ви витратите не так багато коштів, як якщо б ви затягнули зі зверненням до сервісу.

Image

ТзОВ "ТРАК СОТА"

76008, Україна, 
м.Івано-Франківськ, 
вул. Юності 33

Головний офіс та магазин

 +38 (0342) 50-62-65

Бухгалтерія

+38 (096) 109-16-78

TIR запчастини

+38 (096) 476-91-92

TIR сервіс / ТАХО сервіс

+38 (097) 782-01-47

Гідравліка та Спецтехніка

+38 (096) 476-91-92