Запчастини для спецтехніки

ТзОВ "ТРАК СОТА" пропонує якісні запчастини для спецтехніки будь-якого призначення. Ми реалізуємо оригінальні, аналогові і універсальні вироби від відомих і перевірених виробників. Завжди в наявності на складі запасні частини для спецтехніки і запчастини для будівельної техніки в широкому асортименті. Поставки виконуються по всій території України, тому необхідний товар ви отримаєте в найкоротші терміни.

У нас ви можете купити з/ч для будь-якої спеціальної техніки:

  • запчастини для дорожньо-будівельної техніки, такої як асфальтоукладальники, холодні фрези, катки, автогрейдери;
  • деталі і вузли для вантажно-транспортувального обладнання: фронтальні навантажувачі;
  • запасні частини для землерийних машин: бульдозери, трактори, грейдери;
  • а також для засобів малої механізації та мобільних компресорів.

Замовити запчастини

(050) 753-11-17

Не змогли дозвонитись?

Залиште ваш контактний номер, ми перезвонимо !

Перезвоніть мені

 

Професійний підбір запчастин для спецтехніки

Заявки швидко обробляються нашими менеджерами. Для вашої зручності повний супровід та допомога у підборі запчастин для спеціальної техніки. Ми гарантуємо своїм клієнтам якісну продукцію і обслуговування. Продаж запчастин постійним клієнтам і замовникам великих партій здійснюються на особливих умовах розрахунків і сервісу.

Доставляємо запчастини усіх провідних виробників

Завдяки налагодженій співпраці з нашими партнерами в Україні та за її межами, пропонуємо запчастини для спецтехніки усіх галузевих напрямків: ATLAS, BOBCAT, CASE, CAT, DAEWOO, DOOSAN, FIAT, HITACHI, HYUNDAI, JCB, KOBELCO, KOMATSU, KUBOTA , LIEBHERR, NEUSON, NEW HOLLAND, TAKEUCHI, TEREX, VOLVO, YANMAR та інші.

Швидке замовлення та доставка запчастин

Придбану продукцію ви можеш забрати самостійно в нашому магазині, або скористатися нашим сервісом адресної доставки по Івано-Франківську та Україні. Гарантуємо надійну та швидку доставку! 

Каталог запчастин для спецтехніки