Тахографи

Виконуючи свою основну функцію, тахограф мимоволі змушує лихих водіїв бути обережними, дотримуватися швидкісного режиму та періоди роботи. Одного ДТП з цінним вантажем досить, щоб завдати серйозних фінансових втрат, що перевищує вартість установки тахографа в рази. Таким чином, купівля тахографа - це економічна інвестиція в безпеку і фінансове благополуччя вашого автопарку.

Отримати консультацію

(097) 782-01-47

Не змогли дозвонитись?

Залиште ваш контактний номер, ми перезвонимо !

Перезвоніть мені

При недбалості відповідальних осіб мова йде не тільки про фінансову сторону питання, а й про безпеку учасників руху. Перевтомлений водій становить загрозу не тільки для себе, але і для оточуючих. І тут цінність не виміряти ніякими грошима. Дотримуючись вимог законодавства - ви рятуєте життя людей.

Аналогові та цифрові тахографи

Аналоговий апарат - це історично перше рішення, такі апарати почали використовуватися ще в середині минулого століття, проте на сьогоднішній день дане обладнання, очевидно, втратило актуальність, хоча зустрічається ще на багатьох автомобілях.

Цифрові тахографи - це більш сучасний, надійний і захищений варіант, який прийшов на заміну попередньої моделі. Таке контрольне обладнання являє собою пристрій зі слотами для спеціальних карт водія і дисплей. Запис свідчень здійснюється в цифровому вигляді в незалежну пам'ять, а також на саму карту. Змінити ці свідчення неможливо, що забезпечує гарантію захисту інформації і є важливою перевагою.

Ми пропонуємо цифрові та аналогові тахографи, а також запчастини та комплектуючі до них. Кваліфіковані спеціалісти нашої СТО проведуть усі необхідні роботи по ремонту, калібруванню, або заміні тахографа вашого автомобіля. На всі сервісні роботи, тахографи та комплектуючі надається гарантія.

Доставляємо по Україні.